Timo Kullerkupp
Advokaadibüroo RASK vandeadvokaat

Timo Kullerkupp on laia kogemustepagasiga äri- ja lepinguõiguse valdkonna ekspert, kes spetsialiseerunud rahvusvaheliste tehingute läbiviimisele.
Timo on praktiseerinud tänaseks ligi 10 aastat vandeadvokaadina, nõustades iga päev erineva profiiliga kliente peamiselt ühinemis- ja omandamistehingutes, keerulisemate ühinguõiguslike küsimuste lahendamisel ja äriühingute restruktureerimisel. Samuti on tal märkimisväärne kogemus finantseerimise, maksejõuetuse, kinnisvara, andmekaitse ja meditsiiniõigusalaste probleemide lahendamisel.
Timo tunneb hästi Skandinaavia turgu ning on aidanud paljusid Eestisse asunud välisinvestoreid õigusalaste kui ka üldisemate äritegevuse ümberasumisega seonduvate küsimuste lahendamisel.

 

Marina Lapidus
Advokaadibüroo RASK vandeadvokaat

Marina on laialdaste kogemustega äriühingu- , kinnisvara- ja ehitusõiguse ekspert, kes spetsialiseerunud keerulisemate korporatiivtehingute läbiviimisele.

Marinal on pikaajalised kogemused suuremahuliste kinnisvaratehingute nõustamisel nii kohalike kui rahvusvaheliste ettevõttetega ‒ sealhulgas kaubandus-, kontori-, elamu- kui ka muud liiki kinnisvara ja arendusprojektide omandamisel ja võõrandamisel. Samuti on Marinal laialdane kogemus kaubanduskeskuste üüriportfellide haldamisel, üürilepingute ning ehitus- ja projekteerimislepingute sõlmimisel.

Lisaks nõustab Marina kliente ühinemis- ja ülevõtmistehingutes, juriidiliste auditite läbiviimisel, aktsionäride ja osanike vaheliste õigussuhete korraldamisel ning tehingute finantseerimisküsimustes.

Marion Sahtel
Advokaadibüroo RASK vandeadvokaat

Marion on spetsialiseerunud klientide nõustamisele peamiselt ühinguõiguse ja tehingute vallas. Samuti on Marionil ulatuslik praktika lepinguõiguses ja lepingute koostamisel erinevates majandustegevuse valdkondades.

Olles omandanud vandeadvokaadina ka IT-õiguse magistrikraadi ning töötanud aastaid in house juristina rahvusvahelises tehnoloogia ettevõttes, on Marion hinnatud ekspert IT ja startup valdkonnas – nii igapäevase äritegevuse kui ka andmekaitse ja intellektuaalse omandiga seonduvate küsimuste lahendamisel.

Marion on osalenud arvukates ühinemis- ja ülevõtmistehingutes, esindades nii müüjaid kui ostjaid. Marion nõustab kliente ka juriidiliste auditite läbiviimisel, aktsionäride ja osanike vaheliste õigussuhete korraldamisel ning tehingute finantseerimisküsimustes.

Martin Triipan
Advokaadibüroo EllexRaidla partner, teabevara koostööpartner 2018. aasta septembrini
Martin Käerdi
Advokaadibüroo EllexRaidla partner, teabevara koostööpartner 2018. aasta septembrini
Triin Tiru
Advokaadibüroo EllexRaidla juristina teabevara koostööpartner 2018. aasta septembrini
Karl-Erich Trisberg
Advokaadibüroo EllexRaidla vandeadvokaat, teabevara koostööpartner 2018. aasta septembrini
Kaspar Kolk
Advokaadibüroo EllexRaidla juristina teabevara koostööpartner 2018. aasta septembrini