Raamatupidamine | Äripäeva teabevara

Raamatupidamine

Teabevarad

Krista Teearu
Robby & Bobby OÜ partner, teabevara peatoimetaja

Krista on raamatupidamisega tegelenud üle 20 aasta. Ta on lõpetanud Tallinna tehnikaülikoolis infotehnoloogia diplomiprogrammi, Tartu ülikoolis õigusteaduse bakalaureuseõppe, tehnikaülikoolis MBA programmi ning läbinud kõik ACCA eksamid.

Ta on Eesti Raamatupidajate Kogu nõukoja ja raamatupidamisteenuste toimkonna liige. Krista töötas aastatel 2007–2015 Magnumi kontserni pearaamatupidajana ja 2015–2017 TransferWise‘i kontserni pearaamatupidajana. Alates 2017. aasta suvest on Krista raamatupidamisettevõtte Robby & Bobby partner. Lisaks kirjutab ta Eesti üht tuntumat finantsteemalist blogi – Pilvebüroo ning on kirjutanud ka mitmeid raamatupidamise, finantsjuhtimise ja maksude teemalisi e-raamatuid.

Egle Vainula
eLMEK Accounting OÜ juhtivpartner, vandeaudiitor, teabevara peatoimetaja kuni 2018. aasta septembrini

Raamatupidamisega tegelenud 20 aastat, vandeaudiitor aastast 2012. Õppinud majanduse ja rahanduse eriala Tallinna majanduskoolis ning lõpetanud majandusarvestuse diplomiõppe Tallinna tehnikaülikooli Tallinna kolledžis. Eesti Raamatupidajate Kogu nõukoja, raamatupidamise toimkonna ja kutsekomisjoni liige. Töötanud kuni 2017. aasta kevadeni maailma suuruselt viiendas audiitorteenuste võrgustikku kuuluvas BDO Eesti AS-is ning alates maist 2017 juhib oma raamatupidamis- ja palgaarvestusteenuseid pakkuvat ettevõtet eLMEK Accounting OÜ.

Kuni 2017. aasta maikuuni koostas teabevara BDO Eesti

Egle Vainula, vandeaudiitor, BDO Eesti partner kuni 2017. aasta kevadeni; Sven Siling, BDO Eesti partner ja audiitorteenuste juht, vandeaudiitor; Laile Kaasik, BDO Eesti partner, vandeaudiitor; Margit Viks, BDO Eesti vandeaudiitor, avaliku sektori vandeaudiitor; Maris Männik-Gaite Cruz, BDO Eesti raamatupidamise konsultant; Urmas Võimre, maksunõustaja; Helen Aariste, raamatupidamise konsultant; Liina Oolup, audiitor; Ree Teinberg, vandeaudiitor; Ave Rego, maksunõustaja; Anna-Mari Oomer, siseaudiitor; Külli Rosenberg, raamatupidaja; Karel Villak, vandeaudiitor; Veiko Kompus, audiitor

Kuni 2002. aasta jaanuarini koostas teabevara PricewaterhouseCoopers

Urmas Kaarlep, PwC vastutav partner; Ago Vilu, PwC juhtivaudiitor; Hanno Lindpere, PwC juhtivaudiitor; Merike Rabi, PwC juhtivaudiitor; Toomas Vapper, PwC juhtivaudiitor; Kersti Liibert, PwC juhtivaudiitor; Marju Põldniit, PwC audiitor; Pirje Raidma, PwC audiitor; Tiit Raimla, PwC juhtivaudiitor